سفارش خدمات نمايشگاهی ايران اکسپو

انواع خدمات

ايران اكسپو در حال حاضر خدمات خود را در 3 گروه اصلي ارائه مينمايد :

1 - خدمات الكترونيك و اينترنتي نمايشگاهی

2 - خدمات غرفه و استند نمايشگاهی

برای آگاهي از جزييات هر گروه خدماتي بر روي نام آن كليك نمائيد.

 

چگونگي و هزينه ثبت نام

متقاضيان ثبت نام در بانك اطلاعات جامع نمايشگاهی ايران اكسپو و سفارش خدمات نمايشگاهی گروه ايران اكسپو لازم است تا مراحل زير را به انجام رسانند :

مرحله اول

ثبت نام الكترونيك : در وب سايت ايران اكسپو اين امكان فراهم شده تا متقاضيان خدمات مختلف، به شكل الكترونيك و از طريق تكميل فرمهای موجود در صفحات سه گانه خدمات اقدام به ثبت نام و ارسال درخواست خدمات خود نمايند.

  1. خدمات الكترونيك و اينترنتي نمايشگاهی

  2. خدمات غرفه و استند نمايشگاهی

مرحله دوم

پرداخت هزينه خدمات : تعرفه خدمات الكترونيك و اينترنتی ايران اكسپو در فرم سفارش و در مقابل هر عنوان خدمات درج گشته كه متقاضيان محترم ميتوانند با توجه به تعرفه های درج شده نسبت به انتخاب و درخواست خدمات اقدام نمايند. برای آگاهي از تعرفه خدمات چاپي و انتشاراتي و نيز خدمات غرفه و استند نمايشگاهی و چگونگي پرداخت هزينه های خدمات، با ايران اكسپو تماس بگيريد : 44838175 - 09121328810

 

توضيحات :

  • ثبت نام در وب سايت ايران اكسپو (فهرست های 3 گانه نمايشگاهی) بدليل نقش محوري آن در امر اطلاع رساني؛ پيش شرط ثبت نام و سفارش آگهي در ساير رسانه های ايران اكسپو ميباشد.

  • شركت هایي كه تاكنون ثبت نام ننموده اند و مشخصات آنان به شكل مقدماتي در وب سايت درج گشته است برای تكميل، اصلاح و يا به روز رساني اطلاعات خود لازم است ابتدا ثبت نام نمايند. اين دسته از شركتها برای تكميل؛ اصلاح و يا به روز رساني اطلاعات خود ميتوانند از طريق لينك نسبت به اين كار اقدام نمايند.

  • برای شرکتهای خارجی 50% به تعرفه های بالا افزوده خواهد شد.قابل توجه مجریان نمایشگاهی : برای اولين بار در ايران نقشه موبایلی و نقشه ديجيتال نمايشگاهی خود را سفارش دهيد


تقویم نمایشگاهی

مجریان نمایشگاهی

خدمات نمایشگاهی

اخبار نمایشگاهی

نقشه های نمایشگاهی

مقالات نمایشگاهی

پانورامای نمایشگاهی 

لينك های نمایشگاهی

سفارش خدمات نمایشگاهی

جستجو

تماس

صفحه اصلی